Skip to main content

Parcel · Map 020-012-078

326 PRESTON RD

Owner: MEZZEI JASON T & MUJKANOVIC MERSIHA (S)

Assessed value

$163,240

$110,670 bldg · $52,570 land

Est. annual tax

$6,459

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1990

1,320 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,320 sqft · 1.0 story
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Apr 17, 2024

    Bk/Pg OPM-2300119

    $370,000
  2. May 26, 2020

    Bk/Pg OPM-190158

    $214,000
  3. Oct 4, 2012

    Bk/Pg OPM-120003

    $184,900

More on Preston Rd