Skip to main content

Parcel · Map 020-018-003-7

24 BOMBARD CT

Owner: SPICECO PROPERTIES LLC

Assessed value

$1,892,520

$1,810,410 bldg · $82,110 land

Est. annual tax

$74,887

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Industrial

M

Year built

2017

49,690 sqft

Owner mailing

24 BOMBARD CT, TERRYVILLE, CT

Building

Style
Heavy Manufacturing
Year built
2017
Living area
49,690 sqft · 2.0 stories

24 BOMBARD CT — Plymouth Land Records