Skip to main content

Parcel · Map 031-034-003

121 BEMIS ST

Owner: CABIYA ERICA & DAN

Assessed value

$101,080

$56,210 bldg · $44,870 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1974

1,219 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1974
Living area
1,219 sqft · 1.0 story