Skip to main content

Parcel · Map 032-032-003

33 SMITH ST

Owner: CUBILLE BRENDA

Assessed value

$105,700

$62,930 bldg · $42,770 land

Est. annual tax

$4,183

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1979

1,165 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1979
Living area
1,165 sqft · 1.4 stories
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Mar 7, 2005

    Bk/Pg OPM-40128

    $143,000

More on Smith St