Skip to main content

Parcel · Map 033-024-055

2 E PLYMOUTH RD

Owner: SLATTERY KATHLEEN

Assessed value

$117,950

$72,800 bldg · $45,150 land

Est. annual tax

$4,667

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1982

1,436 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1982
Living area
1,436 sqft · 1.8 stories