Skip to main content

Parcel · Map 017-015-012-1

14 BARRY RD

Owner: STARTUP BART & OLGA S

Assessed value

$119,280

$69,440 bldg · $49,840 land

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1987

912 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1987
Living area
912 sqft · 1.0 story