Skip to main content

Parcel · Map 033-028-032

34 SANDRA AVE

Owner: HIGGINS ROGER

Assessed value

$132,090

$87,990 bldg · $44,100 land

Est. annual tax

$5,227

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1982

1,272 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1982
Living area
1,272 sqft · 1.0 story
Exterior
Clapboards
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Nov 29, 2022

    Bk/Pg OPM-2200037

    $288,000

More on Sandra Ave

34 SANDRA AVE — Plymouth Land Records