Skip to main content

Parcel · Map 032-033-010

7 ABBOTT AVE

Owner: STAMPP LEROY A; STAMPP HEATHER R

Assessed value

$124,880

$81,200 bldg · $43,680 land

Acreage

Land use

RA2

Year built

1983

1,040 sqft

Building

Year built
1983
Living area
1,040 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Abbott Ave