Skip to main content

Parcel · Map 031-034-013A

8 VIRGINIA RD

Owner: LANDRETTE FRANCIS P+ KATHLEEN P

Assessed value

$151,270

$107,170 bldg · $44,100 land

Est. annual tax

$5,986

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1990

1,168 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,168 sqft · 1.0 story