Skip to main content

Parcel · Map 032-033-016

135 N MAIN ST

Owner: CREES VALERIE J & CHRISTOPHER GEORGE

Assessed value

$162,260

$117,040 bldg · $45,220 land

Est. annual tax

$6,421

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1983

2,112 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1983
Living area
2,112 sqft · 2.0 stories