Skip to main content

Parcel · Map 033-027-009

9 STEVEN ST

Owner: SPINO PAUL C & JENNIFER D

Assessed value

$153,930

$110,250 bldg · $43,680 land

Est. annual tax

$6,091

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1995

1,340 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1995
Living area
1,340 sqft · 1.0 story

9 STEVEN ST — Plymouth Land Records