Skip to main content

Parcel · Map 030-045-002A

4 BARTLETT ST

Owner: BOUCHARD DANIEL A & SHEILA M

Assessed value

$138,810

$95,620 bldg · $43,190 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1987

1,368 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1987
Living area
1,368 sqft · 1.0 story