Skip to main content

Parcel · Map 041-029-088

5 GOLD ST

Owner: RIMER-SHIELDS JENNIFER R; SHIELDS TIMOTHY L

Assessed value

$110,670

$68,810 bldg · $41,860 land

Est. annual tax

$4,379

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1981

1,391 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1981
Living area
1,391 sqft · 1.7 stories