Skip to main content

Parcel · Map 039-046-004

13 CHESTNUT ST

Owner: ALVES MILTON J

Assessed value

$103,530

$60,760 bldg · $42,770 land

Est. annual tax

$4,097

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1984

912 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1984
Living area
912 sqft · 1.0 story