Skip to main content

Parcel · Map 040-051-003

50 PROSPECT ST

Owner: TALIA DONNA R

Assessed value

$117,740

$74,060 bldg · $43,680 land

Est. annual tax

$4,659

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1985

1,477 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1985
Living area
1,477 sqft · 1.7 stories