Skip to main content

Parcel · Map 040-052-006

4 CHARLES ST

Owner: DENSKI DANIEL JR & VERONICA

Assessed value

$124,250

$80,570 bldg · $43,680 land

Est. annual tax

$4,917

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1980

1,149 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1980
Living area
1,149 sqft · 1.0 story
Exterior
Brick/Masonry
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Oct 23, 2003

    Bk/Pg OPM-30036

    $160,000

More on Charles St

4 CHARLES ST — Plymouth Land Records