Skip to main content

Parcel · Map 028-039-014

36 RIDGE RD

Owner: ANNIS CANDACE F

Assessed value

$146,510

$94,010 bldg · $52,500 land

Est. annual tax

$5,797

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1983

1,325 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1983
Living area
1,325 sqft · 1.0 story