Skip to main content

Parcel · Map 038-038-040-1

58 SEYMOUR RD

Owner: FOSSE ISHMAEL & DENISE C

Assessed value

$132,720

$87,990 bldg · $44,730 land

Est. annual tax

$5,252

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1979

1,735 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1979
Living area
1,735 sqft · 1.7 stories