Skip to main content

Parcel · Map 026-041-012

40 ALTAIR AVE

Owner: VIGEANT PAUL

Assessed value

$233,380

$180,880 bldg · $52,500 land

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2001

2,802 sqft

Building

Style
Contemporary
Year built
2001
Living area
2,802 sqft · 2.0 stories