Skip to main content

Parcel · Map 025-042-012

51 ALTAIR AVE

Owner: GODFREY JOSEPH M

Assessed value

$178,500

$125,930 bldg · $52,570 land

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2000

1,236 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2000
Living area
1,236 sqft · 1.0 story
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Jan 17, 2024

    Bk/Pg OPM-2300074

    $385,000

More on Altair Ave