Skip to main content

Parcel · Map 050-089-004

19 WOODSIDE LN

Owner: PARSLEY JUDITH; ELDIMASSI BARBARA

Assessed value

$121,940

$83,860 bldg · $38,080 land

Est. annual tax

$4,825

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1977

1,707 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1977
Living area
1,707 sqft · 1.0 story