Skip to main content

Parcel · Map 050-078-036A

22 BEACH AVE

Owner: HOLDEN CHAD L & JENNIFER A

Assessed value

$122,220

$81,550 bldg · $40,670 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1999

960 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1999
Living area
960 sqft · 1.0 story
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Jan 14, 2008

    Bk/Pg OPM-70048

    $160,500

More on Beach Ave