Skip to main content

Parcel · Map 050-078-039

30 BEACH AVE

Owner: LALIBERTE CHRISTOPHER

Assessed value

$141,890

$97,020 bldg · $44,870 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1984

2,431 sqft

Building

Style
Three Family
Year built
1984
Living area
2,431 sqft · 2.5 stories
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Natural Gas

Recorded sales

  1. Aug 17, 2021

    Bk/Pg OPM-202000269

    $221,000
  2. Mar 22, 2011

    Bk/Pg OPM-100058

    $179,000

More on Beach Ave

30 BEACH AVE — Plymouth Land Records