Skip to main content

Parcel · Map 036-039-034

536 MAIN ST

Owner: GORE DIANE G

Assessed value

$111,020

$58,450 bldg · $52,570 land

Est. annual tax

$4,393

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1993

874 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1993
Living area
874 sqft · 1.4 stories