Skip to main content

Parcel · Map 051-091-002A

15 WILLIAM ST

Owner: SPEIR CHRISTOPHER

Assessed value

$107,870

$64,680 bldg · $43,190 land

Est. annual tax

$4,268

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1981

1,344 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1981
Living area
1,344 sqft · 1.8 stories