Skip to main content

Parcel · Map 048-073-012-8

36 JAN CT

Owner: DRUGAN JEFFREY T & TAMMY L

Assessed value

$224,000

$162,890 bldg · $61,110 land

Est. annual tax

$8,864

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

2010

2,138 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2010
Living area
2,138 sqft · 1.7 stories