Skip to main content

Parcel · Map 050-086-005

64 ALLEN ST

Owner: CZAPLICKI MICHAEL S

Assessed value

$122,430

$79,240 bldg · $43,190 land

Acreage

Land use

RA2

Year built

1982

1,411 sqft

Building

Year built
1982
Living area
1,411 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Allen St