Skip to main content

Parcel · Map 050-087-002

12 SYLVAN AVE

Owner: GRABOWSKI HELEN C; SANTOPIETRO LORRAINE & FUSCO MARY

Assessed value

$154,910

$112,140 bldg · $42,770 land

Est. annual tax

$6,130

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1980

2,184 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
1980
Living area
2,184 sqft · 1.0 story
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jun 27, 2024

    Bk/Pg OPM-2300162

    $270,000

More on Sylvan Ave