Skip to main content

Parcel · Map 050-079-046

78 ALLEN ST

Owner: LORANCAITIS RANDY

Assessed value

$114,940

$71,750 bldg · $43,190 land

Acreage

Land use

RA2

Year built

1983

1,189 sqft

Building

Year built
1983
Living area
1,189 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Allen St

78 ALLEN ST — Plymouth Land Records