Skip to main content

Parcel · Map 048-073-010A

78 S EAGLE ST

Owner: MANGAN STEPHEN; ERICSON SCALISE & MANGAN PC

Assessed value

$149,800

$104,230 bldg · $45,570 land

Est. annual tax

$5,928

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

2002

1,272 sqft

Building

Style
Contemporary
Year built
2002
Living area
1,272 sqft · 1.0 story