Skip to main content

Parcel · Map 050-088-007

96 ALLEN ST

Owner: LYGA MARK + PHILIP; LYGA JULIA L/U

Assessed value

$105,210

$62,440 bldg · $42,770 land

Acreage

Land use

RA2

Year built

1977

1,267 sqft

Building

Year built
1977
Living area
1,267 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Allen St