Skip to main content

Parcel · Map 043-061-001

703 MAIN ST PLY

Owner: NEJFELT HELEN & MARK

Assessed value

$168,280

$109,690 bldg · $58,590 land

Est. annual tax

$6,659

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Commercial

C

Year built

1963

3,264 sqft

Building

Style
Mixed Use - Retail / Apartment
Year built
1963
Living area
3,264 sqft · 2.0 stories