Skip to main content

Parcel · Map 044-063-001

669 MAIN ST PLY

Owner: COLE CHRISTOPHER L & JOSEPHINE M

Assessed value

$147,560

$104,160 bldg · $43,400 land

Est. annual tax

$5,839

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1987

2,018 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1987
Living area
2,018 sqft · 2.0 stories

669 MAIN ST PLY — Plymouth Land Records