Skip to main content

Parcel · Map 044-062-022-1

14 IVES LN

Owner: BARNETT CHRISTOPHER J

Assessed value

$213,570

$162,820 bldg · $50,750 land

Est. annual tax

$8,451

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2010

1,566 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2010
Living area
1,566 sqft · 1.0 story