Skip to main content

Parcel · Map 051-089-015-1

70 CANAL ST

Owner: BOYINGTON PETER C & BARBARA A

Assessed value

$147,560

$102,060 bldg · $45,500 land

Est. annual tax

$5,839

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

2008

1,040 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2008
Living area
1,040 sqft · 1.0 story