Skip to main content

Parcel · Map 048-073-061

17 N HIGGINS ST

Owner: PELLETIER PHILIP J & RHONDA R

Assessed value

$116,200

$70,490 bldg · $45,710 land

Est. annual tax

$4,598

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

2003

816 sqft

Building

Style
Split Entry
Year built
2003
Living area
816 sqft · 1.0 story