Skip to main content

Parcel · Map 050-079-010

14 CORAL DR

Owner: ENHORNING ARON

Assessed value

$118,510

$74,830 bldg · $43,680 land

Est. annual tax

$4,689

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1986

912 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1986
Living area
912 sqft · 1.0 story
Exterior
Brick/Masonry
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Nov 4, 2009

    Bk/Pg OPM-90021

    $170,000

More on Coral Dr