Skip to main content

Parcel · Map 050-079-007

11 CORAL DR

Owner: VENTURA JORGE LUIS; RIVERA BEATRIZ

Assessed value

$132,440

$88,130 bldg · $44,310 land

Est. annual tax

$5,241

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1982

1,547 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1982
Living area
1,547 sqft · 1.8 stories
Exterior
Clapboards
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. May 20, 2021

    Bk/Pg OPM-202000176

    $260,000
  2. Sep 8, 2011

    Bk/Pg OPM-100123

    $168,000

More on Coral Dr