Skip to main content

Parcel · Map 060-105-004

123 ALLEN ST

Owner: THOMPSON HENRY

Assessed value

$138,040

$93,660 bldg · $44,380 land

Acreage

Land use

RA2

Year built

1979

1,452 sqft

Building

Year built
1979
Living area
1,452 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Allen St