Skip to main content

Parcel · Map 060-105-001A-1

233 E WASHINGTON RD

Owner: ODONNELL JOHN P & YVONNE

Assessed value

$237,160

$179,550 bldg · $57,610 land

Est. annual tax

$9,384

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

2009

2,436 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2009
Living area
2,436 sqft · 2.0 stories
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Aug 8, 2005

    Bk/Pg OPM-40277

    $352,999

More on E Washington Rd