Skip to main content

Parcel · Map 057-069-005A-2

30 CROSS RD

Owner: JOHNSON CARL R

Assessed value

$205,030

$147,700 bldg · $57,330 land

Est. annual tax

$8,113

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2011

2,000 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2011
Living area
2,000 sqft · 2.0 stories

30 CROSS RD — Plymouth Land Records