Skip to main content

Parcel · Map 060-106-017

244 ALLEN ST

Owner: BOCCELLI MICHAEL JOSEPH JR; HICKS SOMER MARIE

Assessed value

$133,280

$84,560 bldg · $48,720 land

Acreage

Land use

RA1

Year built

1985

1,238 sqft

Building

Year built
1985
Living area
1,238 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Allen St