Skip to main content

Parcel · Map 061-105-031

60 OLD WATERBURY RD

Owner: ISUFI DRITAN NEFAIL & NEFAIL (S)

Assessed value

$196,770

$148,540 bldg · $48,230 land

Est. annual tax

$7,786

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2004

1,769 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2004
Living area
1,769 sqft · 1.7 stories