Skip to main content

Parcel · Map 071-120-014

16 TOWN LINE RD

Owner: DUDZIC LESZEK & KESKA LEONARDA

Assessed value

$221,550

$152,460 bldg · $69,090 land

Est. annual tax

$8,767

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2010

2,002 sqft

Building

Style
Contemporary
Year built
2010
Living area
2,002 sqft · 2.0 stories
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Sep 8, 2016

    Bk/Pg OPM-150185

    $250,000

More on Town Line Rd