Skip to main content

Parcel · Map 058-074B-009

280 S EAGLE ST

Owner: CYBULSKI BRIAN A

Assessed value

$116,200

$63,420 bldg · $52,780 land

Est. annual tax

$4,598

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1980

1,008 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1980
Living area
1,008 sqft · 1.0 story