Skip to main content

Parcel · Map 068-107-014

327 S EAGLE ST

Owner: BARRETT DANIEL R & LINDA P

Assessed value

$128,030

$75,670 bldg · $52,360 land

Est. annual tax

$5,066

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1976

1,490 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1976
Living area
1,490 sqft · 1.5 stories