Skip to main content

Parcel · Map 071-120-086

50 DOROTHY LN

Owner: TUOHY MICHAEL & LETIZIA S

Assessed value

$187,180

$137,970 bldg · $49,210 land

Est. annual tax

$7,407

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2007

1,976 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2007
Living area
1,976 sqft · 2.0 stories

50 DOROTHY LN — Plymouth Land Records