Skip to main content

Parcel · Map 065-065-035

292 TODD HOLLOW RD

Owner: RICHARDSON SCOTT B & ANDREA (JT)

Assessed value

$115,990

$66,290 bldg · $49,700 land

Est. annual tax

$4,590

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1980

1,052 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1980
Living area
1,052 sqft · 1.0 story

292 TODD HOLLOW RD — Plymouth Land Records