Skip to main content

Parcel · Map 071-120-082

64 DOROTHY LN

Owner: RADCLIFF TROY & RHONDA

Assessed value

$176,050

$131,040 bldg · $45,010 land

Est. annual tax

$6,966

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2007

1,357 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2007
Living area
1,357 sqft · 1.0 story
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Dec 2, 2002

    Bk/Pg OPM-20060

    $201,000

More on Dorothy Ln