Skip to main content

Parcel · Map 081-120-071

18 HELEN RD

Owner: FANNIE MAE

Assessed value

$157,360

$108,640 bldg · $48,720 land

Est. annual tax

$6,227

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1989

1,560 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1989
Living area
1,560 sqft · 1.0 story